Logo Unia

80-557 Gdańsk ul. Mikołaja Reja 34

O nas

„Szafran i Miód“ – wyśmienity catering i nie tylko….

Nasza kuchnia to miejsce gdzie historia spotyka się z nowoczesnością, to miejsce, w którym zaspokajane są kulinarne potrzeby zarówno tych, którzy lubią tradycyjny polski smak, jak i tych którzy cenią sobie potrawy z współczesną nutką.

To, co wartościowe w polskiej tradycji, łączymy ze smakiem kuchni świata, dzięki czemu osiągamy wyjątkowy efekt. Technologia naszej produkcji opiera się na słusznych, starych sprawdzonych recepturach. Bazujemy na najlepszych regionalnych produktach i naturalnych surowcach najwyższej jakości.

Unikatowy design i nowatorskie aranżacje to obok wyśmienitej kuchni i profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie, wyznaczniki niepowtarzalnego stylu jakim jest Szafran i Miód.

Nie bez znaczenia jest także nazwa naszej firmy. Szafran – ekskluzywny, szlachetny niepowtarzalny. Miód - złocisty, słodki, zdrowy. Tak właśnie kojarzy się nasz catering, Szafran i Miód to prawdziwa uczta dla zmysłów.

Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie a obsługiwane przez nas imprezy na długo zapadły w pamięci Państwa gości. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.